4.5
31 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
גרר איציק לוי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת גרר איציק לוי מספקת מגוון שירותים בתחום הרכב, כולל שירותי גרירה, חילוץ והתנעת רכבים כבר למעלה מ- 30 שנה. אנחנו פועלים באזור המרכז והשרון, ומספקים את המענה המהיר ביותר, ככל הניתן, 24 שעות ביממה, למעט שבתות וחגים.
 
 

חילוץ ושירותי דרך לכל סוגי הרכבים

 
זה לא משנה איזה רכב יש לכם, אנחנו תמיד כאן בשבילכם. כווולם מקבלים אצלנו שירות: כלי רכב פרטיים, כלי רכב מסחריים, משאיות, רכבי שטח, טרקטורים, ציוד חקלאי או אפילו יאכטות וג'יפים מסוג 4X4. אנחנו משתמשים בציוד מתקדם כדי להעניק לכם מענה לכל בעיה או תקלה: יש ברשותנו אפילו גרר ארוך, כדי שנוכל לגרור שלושה כלי רכב בו זמנית, ג'יפ מיוחד לחילוץ רכבי שטח, מנוף ועוד.
 

הכי חשוב – הבטיחות!

 
הבטיחות שלכם ושל הרכוש שלכם היא הכי חשובה לנו. הניסיון והמיומנות שלנו שנצברו לאורך השנים, מסייעים לנו לחלץ אתכם ולגרור את הרכבים שלכם בבטיחות הגבוהה ביותר, וללא כל נזק. והכול עם כיסוי ביטוחי, למען השקט הנפשי שלכם.
 
 
 

וזה לא הכול...

 
אנחנו לא עוסקים רק בשירותי דרך, גרירה וחילוץ. כדי לספק לכם שירות מקיף ומענה אמיתי לכל צורך שהוא, כדאי שתדעו שאנחנו גם מספקים חלפים מקוריים לכל הספקים וגם מוכרים וקונים רכבים המיועדים לפירוק. אתם מוזמנים לבקר במגרש המכוניות שלנו ולמצוא את הפריט הדרוש לכם.
 

הצטרפו ללקוחותינו המרוצים

 
לאורך השנים הענקנו את שירותינו לאינספור לקוחות, ביניהם: חברת מי עדן, חברת אמביל, מוסכים, סוחרי רכב, עיריות, חברות לעבודות עפר ופיתוח ולקוחות פרטיים רבים.
 
אז פנו אלינו עוד היום ותקבלו שירות מקיף, אמין והוגן.
חייגו עכשיו:072-3226307.